Економац у Нишу наставио серију победа

Фудбалери Економца наставили су серију победа у Првој футсал лиги. Крагујевачки клуб је у Нишу, у дербију 13. кола првенства, убедљиво савладао екипу Винтер спорта резултатом 7:1.

Економац је и други пут ове сезоне победио екипу Винтер спорта.

Крагујевачки тим је, головима Перића, Матијевића и Стојчевског, стекао велику предност у првом полувремену.

Голман Економца, Момчиловић, је у првом делу меча, одбранио пенал, који је извео Јовановић.

Утакмицу је обележио ефектан погодак Перића у 26. минуту којим је Економац повео са 4:0.

До краја утакмице, Економац је постигао још три гола. Стрелци су били Игор, Талес и Матијевић.

Све што је екипа Винтер спорта успела да уради је почасни погодак Илића.

Занимљиво је да су крагујевачки тим, у овом мечу, уместо тренера Предрага Рајића и Видана Бојовића, са клупе предводили Зоран Ракићевић и Верољуб Дугалић.

Наредну утакмицу Економац ће одиграти са екипом Ивањице у петак у хали Језеро од 20 сати и 30 минута.