Раднички 1923 нерешено са Златибором

Фудбалери Радничког 1923 одиграли су четврту по реду контролну утакмицу у току зимског припремног периода.

Данашњи противник била је екипа Златибора из Чајетине, која је јесењи део сезоне у Српској лиги Запад завршила на другој позицији на табели.

Утакмица је завршена нерешеним резултатом, 1 – 1. Најпре је већ у 02. минуту екипа Златибора дошла у вођство преко Кастратовића, да би гол изједначења за домаћи тим постигао Јован Лукић, у 85. минуту.

Тим са „Чика Даче“ наставља са интензивним радом на припремању за пролећни део такмичења, који стартује 10. марта.

До тада је пред Крагујевчанима још много тренинга и неколико припремних сусрета, а први у том низу на програму је већ у петак, 09. фебруара, када у Крагујевац стиже екипа Слоге из Пожеге. Почетак сусрета заказан је за 13 часова.