10 минута: Крагујевац део националне кампање борбе против меланома

Мај је традиционално месец борбе против меланома. Овогодишња кампања, коју реализује Удружење пацијената оболелих од меланома, организована је и у Крагујевцу. Циљ је да се укаже на значај превенције, откривање и начине лечења ове злоћудне болести. Крагујевац је један од 10 градова у Србији обухваћених кампањом која траје до 12. јуна. Меланом је најагресивнији рак … Настави са читањем 10 минута: Крагујевац део националне кампање борбе против меланома