Девет медаља за кикбоксере Радничког

Кикбоксери Радничког освојили су 9 медаља на првенству Србије које је одржано у Лесковцу.

Највећи успех остварио је Жељко Грчак коме је припало златно одличје у категорији до 86 килограма.

Кикбоксери Радничког имали су запажен наступ на првенству Србије у дисциплини К1 које је одржано у Лесковцу.

Крагујевчани су се са такмичења вратили са 9 медаља, а највећи успех остварио је сениор Жељко Грчак који је победио у Б класи у категорији до 86 килограма.

Грчак ће убудуће наступати у најјачој класи такмичара.

Раднички је освојио четири сребрне медаље у јуниорској конкуренцији које су припале Лазару Максимовићу, Борку Миленковићу, Михајлу Петровићу и Марти Вучић.

Четири бронзана одличја освојили су сениор Никола Петровић, јуниори Лазар Весковић и Слободанка Јовановић и кадет Страхиња Савић.

У екипном пласману најуспешнији су били кикбоксери Ниша који су освојили 11 медаља од чега четири златне.

У Нишу би требало да буде одржано наредно такмичење у кик-боксу у зависности од епидемиолошке ситуације.