Други тријумф рукометашица Радничког

Рукометашице Радничког оствариле су другу победу у Супер лиги. Крагујевчанке су, у мечу 4. кола првенства, савладале вечерас у „СББ хали Језеро“ екипу Зајечара резултатом 31:22.

Рукометашице Радничког лако су победиле на свом терену екипу Зајечара и дошле до другог тријумфа у Супер лиги.

Гошће су пружиле јачи отпор крагујевачком тиму само у првих двадесетак минута утакмице.

Након тога домаћин је стекао четири гола предности колико је било и на полувремену, 15:11.

У наставку Крагујевчанке су серијом 5:0 трасирале пут ка победи.

На крају 31:22 за Раднички који је, уз одличну Амину Хасановић на голу, предводила Ксенија Петровић са седам погодака.

Теодора Величковић је постигла шест, а Катарина Стапановић пет голова.

У гостујућем тиму истакла се бивша рукометашица Радничког Милева Кнежевић са шест голова. Екипа Зајечара, која је сезону почела са доста проблема, претрпела је и четврти пораз на старту првенства.

Рукометашице Радничког у наредних седам дана очекују две утакмице. Крагујевчанке ће у среду играти на гостујућем терену са екипом Јагодине, а затим ће дочекати Медицинар из Шапца.