Нови успех младог каратисте Јуниора

Члан Карате клуба „Јуниор“, Никола Маслак, освојио је златну медаљу у борбама на великом међународном турниру у Самобору. Младог крагујевачког каратисту наредног месеца очекује наступ на првенству Европе које ће бити одржано у Данској.

Млади каратиста Јуниора, Никола Маслак, освојио је прво место у борбама на јаком међународном турниру „Трофеј Хрватске“ који је одржан у Самобору.

Маслак је победио у кокуренцији кадета у категорији до 70 килограма. На такмичењу је наступило око 1.600 каратиста из 26 држава.

После освајања две сребрне медаље на првенству Балкана у Дубровнику, млади крагујевачки каратиста наставио је са успесима на међународној сцени. Маслак, који има 15 година, већ сада најављује успешну сениорску каријеру.

Маслака наредног месеца очекује наступ на првенству Европе у Данској на којем ће покушати да покаже свој квалитет и оствари висок пласман.