Нови извођачи радова на реконструкцији вртића „Бамби“ ће комплетну адаптацију објекта завршити до новембра.
Након закључења уговора, нови извођачи радова имају рок од 90 радних дана да заврше давно започету реконструкцију вртића „Бамби“.
У Предшколској установи „Нада Наумовић“ са нестрпљењем чекају да се ово обданиште поново стави у функцију.
Реконструкција вртића „Бамби“ у коме је смештена комплетна администрација предшколске установе „Нада Наумовић“ почела је крајем августа 2018. године.
Предшколци су од септембра прошле године наставу похађали у Основној школи „Светозар Марковић“, док је осталих 160 малишана распоређено у три вртића.
Запослени у овој Предшколској установи се надају да ће од новембра, када се врате у обданиште, функционисати као и раније, али у потпуно новом ентеријеру и екстеријеру.
Док су у току радови, централна кухиња Предшколске установе „Нада Наумовић“ је ван функције, јер је и она смештена у објекту овог вртића.
Када радови буду завршени, централна кухиња ће наставити са радом.
Извештава новинарка РТК Ксенија Ђерковић.
