Рукометаши Радничког остварили четврту узастопну победу

Рукометаши Радничког су, у оквиру 12. кола Аркус лиге, извојевали значајну победу у трци за плеј–оф против екипе Новог Пазара резултатом 29:24, полувреме 11:13, и тако повећали шансу да се у дебитанској сезони нађу у доигравању у друштву елите српског рукомета.

Након три везане победе и проласка у финале регионалног Купа, екипа Радничког је дочекала Нови Пазар, тим од ког је доживела минимални пораз у првом делу првенства. Значај утакмице је спутао домаће рукометаше да од почетка наметну свој стил игре.

Ипак, Нови Пазар у последња два минута на велики одмор одлази са резултатском предношћу од 11:13. Друго полувреме доноси потпуно различиту слику од првог. Видело се од првог звука сирене да су домаћи рукометаши били решени да бодови остану у Крагујевцу. Последњи звук сирене и крајњи резултат 29:24 је био знак за велико славље Крагујевчана и радост због везане четврте победе у низу.

Раднички се, након овог тријумфа, попео за једно место на табели и тренутно се налази на петом месту. У редовима домаће екипе најефикаснији је био Милош Баруџић са 8 погодака, у стопу га је пратио Михајло Кнежевић са 6, док је код гостију титулу најбољег стрелца понео Златко Ракић са 5 постигнутих голова.

One thought on “Рукометаши Радничког остварили четврту узастопну победу”