Филм „Осећам се добро“ у Дому омладине
У оквиру програма Кино клуб уторком у Дому омладине биће приказан филм „Осећам се добро“, Жан-Пјер Америса.
У оквиру програма Кино клуб уторком у Дому омладине биће приказан филм „Осећам се добро“, Жан-Пјер Америса.