У дербију четвртог кола Супер лиге Србије, ватерполисти Радничког гостују Црвеној звезди, вечерас од 20 часова, на базену „Милан Гале Мушкатировић“, у Београду.
„Црвено-бели“ су тренутно водећи тим на табели Групе Б, а солидне партије пружају и на европској сцени, упркос томе што су у досадашња три кола Лиге шампиона освојили само један бод.
Са друге стране, Раднички је у паду форме, елиминисан је из европских такмичења и не личи на ону екипу која је уочи старта сезоне прилично лако освојила пријатељски турнир Трофеј Крагујевца.
На том такмичењу Крагујевчани су између осталих савладали и Црвену звезду, али се много тога променило у играма ових ривала за ових месец и по дана.
