Освајачи Купа Србије, настављају такмичење у лиги.
Ове недеље одбојкаше Радничког очекује утакмица 19. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге Србије у коме ће угостити екипу Јединства која ће покушати да се реваншира за претрпљен пораз на свом терену у претходном сусрету.
Утакмица је заказана за недељу 2. март од 17 часова у МТС хали Језеро.
