Нови инцидент у парламенту: Опозиција гађала министре јајима и димним бомбама

У сали Скупштине Србије, током расправе по тачкама о дневном реду, посланици опозиције поново су почели да бацају димне бомбе и јаја.

Опозициони посланици су устали са својих места и почели да бацају димне бомбе и јаја и да њима гађају председницу Скупштине Ану Брнабић и министре.

Сала је била потпуно прекривена димом и прахом из противпожарног апарата који је активирао посланик Зелено левог фронта Радомир Лазовић.

Брнабић је поручила да ће Скупштина упркос нереду који изазива опозиција наставити да ради и да неће бити њене блокаде.

Она је питала посланике опозиције да ли имају још нешто да баце како би спречили усвајање Закона о високом образовању и испуњење студентских захтева.

Поручила им је да јаја која бацају однесу некој породици којој је то потребно и да неће успети да спрече усвајање закона и рад Скупштине.

И после новог инцидента, посланици владајућих странака наставили су да говоре, а опозиција да омета рад дувањем у пиштаљке и вувузеле.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *