Асфалтирање, сигнализација, чишћење… радови на одржавању инфраструктуре

На територији града Крагујевца, екипе Јавног комуналног предузећа „Шумадија“ Крагујевац, у складу са Програмом одржавања комуналне инфраструктуре, у петак, 11. априла, обављају следеће радове:

– асфалтирање дела улица Боривоја Петровића и Милана Дединца (МЗ Вашариште)

– припрема за асфалтирање Староселске улице (МЗ Маслошево)

– поправка оштећене опреме пута – челични баријерни стубићи у Змај Јовиној (МЗ 1. мај), Николе Пашића и у Улици др Зорана Ђинђића (МЗ Центар)

– замена бетонских плоча на пешачком делу моста за Ердеч (МЗ Палилуле)

– обележавање хоризонталне сигнализације, пешачки прелази и остале ознаке на коловозу на раскрсници Авалске и Атинске улице (МЗ Аеродром)

– поправка оштећених сигналних каблова и светлосно – сигналне опреме на раскрсници улица Краљевачког батаљона и Октобарских жртава (МЗ Велико Поље)

– ручно чишћење, прочишћавање пешачких стаза, тротоара, платоа, сакупљање папира са јавних зелених површина и машинско чишћење, у складу са Програмом одржавања јавне хигијене

– дневно прање Авалске улице (МЗ Угљешница)

– кошење зелених површина на територији МЗ Пивара, МЗ Лепеница, МЗ Ердоглија и МЗ Вашариште

– планирање и разастирање малчом трим стазе у Спомен парку „Крагујевачки октобар“ (МЗ 21. октобар)

– унапређење јавног осветљења на територији МЗ Корићани и отклањање кварова на мрежи јавног осветљења на територији града

One thought on “Асфалтирање, сигнализација, чишћење… радови на одржавању инфраструктуре”

  1. Hoće li neko korigovati svetlosnu signalizaciju na raskrsnici Avalske i V. Rolovića? Maksimalno dva automobila se mogu prestrojiti u levo iz pravca V. Rolovića u Avalsku, prema Petrovcu. Automobili iz pravca M.V. Šuke imaju prednost, a zeleno svetlo im ostaje otvoreno i nakon što se uključi crveno vozilima iz V. Rolovića, umesto da je obrnuto, tako da je skretanje u levo gotovo nemoguće. To traje godinama.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *