Aнсамбл Књажевско-српског театра у Крагујевцу ће у суботу, 14. јуна, извести представу „Опет плаче, ал` сад од среће“ Новице Савића у режији Драгана Јаковљевића.
У представи играју Исидора Рајковић, Ненад Вулевић, Сања Матејић, Драган Стокић и Драгослав Танасковић.