Крагујевац подржава шахисте свих категорија

У Хотелу Шумарице, Шаховски савез Србије и град Крагујевац организовали су полуфинални турнир за мушкарце и жене у сениорској конкуренцији.

50 шахиста и осам шахисткиња стичу паво да се боре за титулу првака Србије.

Шахисти из целе Србије, 58 учесника, наредних дана играју у 9 кола, док ће жене у полуфиналу играти у 7 кола у стандардном шаху.

Победници имају директан пласман у финале.

Место финала турнира остаје у тајности, наводе представници Шаховског савеза Србије.

Задовољни су организацијом турнира у Крагујевцу, граду који подржава шахисте свих категорија.

Извештава новинар РТК Слађана Обрадовић Чукарић.

*Преузимање текста или дела текста дозвољено је само уз навођење извора. Фотографије, аудио и видео материјал, као и њихови делови (скриншот и сл.), уколико није другачије означено, су власништво ПД Радио телевизија Крагујевац доо и њихово преузимање је могуће само уз сагласност аутора.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *