Драгомир Карић у Крагујевцу разговарао са грађанима о развоју Србије

Покрет Снага Србије – Богољуб Карић организује широм Србије трибине под називом „Породица је снага Србије“.

Једна од њих одржана је и у Крагујевцу, где је председник Покрета Драгомир Карић разговарао са члановима, симпатизерима и грађанима.

По старом српском обичају, уз погачу и со, чланови и симпатизери Покрета Снага Србије – Богољуб Карић дочекали су Драгомира Карића, председника Покрета.

Том приликом, он је са грађанима разговарао о економији, друштвеним приликама и будућем развоју Србије.

Из Покрета Снага Србије поручују да грађани широм земље желе економску стабилност, већу запосленост и унапређење животног стандарда.

На трибини под називом „Породица је снага Србије“ представљен је и програмски оквир Покрета за предстојеће изборе.

Како је истакнуто на трибини, циљ политичког деловања Покрета јесте економски развој и јачање домаће производње, са посебним фокусом на рурални развој и подршку пољопривредницима.

Програм Покрета усмерен је на запошљавање, подршку образовању и јачање здравственог система, као и на подстицање младих да остану у земљи.

Извештава новинарка РТК Зорица Савић Ранковић.

*Преузимање текста или дела текста дозвољено је само уз навођење извора. Фотографије, аудио и видео материјал, као и њихови делови (скриншот и сл.), уколико није другачије означено, су власништво ПД Радио телевизија Крагујевац доо и њихово преузимање је могуће само уз сагласност аутора.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *