Члан Председништва Српске напредне странке и градоначелник Крагујевца Никола Дашић кренуо је данас пешке у Београд на скуп Српске напредне странке који ће бити одржан у суботу, 27. јуна.
Дашић је на пут дуг око 110 километара кренуо из родног села Добрача, а на одредиште ће стићи преко Тополе, Младеновца и Врчина.

Одлазак на овај пут најавио је објавом на друштвеним мрежама, праћеном симболичним фотографијама.
„Све велике ствари у српској историји кретале су из Шумадије, колевке српске државности, слободе и вере у будућност наше Србије. Србија побеђује! Живела Србија!“
Уколико се најављени план реализује, Дашић би у Београд требало да стигне за четири дана и прикључи се учесницима скупа испред Дома Народне скупштине.

