После више од 110 километара пешице, Дашић данас стиже у Београд

Градоначелник Крагујевца и члан Председништва СНС, Никола Дашић, је у среду кренуо пешице на пут дуг више од 110 километара.

Из родне Добраче упутио се ка Београду на скуп Српске напредне странке који се одржава данас испред Народне скупштине Републике Србије.

Праћен групом сарадника и суграђана, након три дана пешачења, градоначелник Дашић је на свом инстаграм налогу синоћ објавио снимак одмора пред последњу етапу овог несвакидашњег марша.

Дуж трасе марша дочекивали су га бројни грађани пружајући му подршку и гостопримство.

Дашић је истакао у данашњој изјави да му управо та енергија људи на терену даје снагу за сваки наредни корак.

Како је планирано, градоначелник Дашић и његови сапутници данас стижу у престоницу, где ће присуствовати великом народном скупу.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *