Скупу „Србија једна породица“ који се одржава на платоу испред Дома Народне скупштине у Београду, присуствује велики број грађана из унутрашњости Србије.
Међу њима су грађани Крагујевца, Тополе, Аранђеловца, Раче, Баточине, Лапова и Кнића, који су дошли у Београд са жељом да подрже политику мира и стабилности коју води председник Србије Александар Вучић.
Скупу присуствују и Срби из Северне Македоније, који су јутрос кренули ка Београду, као и Срби са Косова и Метохије.
Из неких места грађани су до Београда кренули пешке, како би пружили подршку председнику Вучићу.
