У градској управи пријем за госте Крагујевца

Због епидемиолошке ситуације традиционална комеморативна манифестација „Велики школски час“ одржава се без публике.

Венце крај Споменика стрељаним ђацима и професорима ће положити ученици Прве крагујевачке гимназије, града Крагујевца, министарстава пољопривреде, рада, просвете, културе и информисања, Шумадијског управног округа, Универзитета.

Прес-служба Града Крагујевца најавила је долазак на Велики школски час амбасадора Француске, Аустрије, Црне Горе, Палестине, Пољске и Словачке, присуствоваће и представници амбасада Немачке, Велике Британије, Русије, Израела и Босне и Херцеговине, док ће државну делегацију Србије чинити један помоћник министра и три државна секретара.

Градоначелник Никола Дашић је у градској управи за госте Крагујевца организовао пријем.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *