Шесторица ватерполиста Радничког са тренерима из клуба освојила су, у саставу јуниорске репрезентације Србије, титулу првака света у Прагу.
Тим поводом, за чланове крагујевачког клуба приређен је пријем у свечаном салону Градске управе.
Јуниори Србије наставили су низ успеха српског ватерпола на међународној сцени и после сениора, који су одбранили олимпијско злато, постали прваци света.
Велики допринос дали су чланови Радничког.
Шесторица играча и двојица тренера водила су јуниоре Србије до светске титуле.
Градоначелник Крагујевца Никола Дашић честитао је младим ватерполистима и члановима Радничког на успеху.
Он је рекао да смо на успехе ватерполиста навикли што је плод доброг стручног рада у клубу.
Представници града уручили су члановима Ватерполо клуба „Раднички“ пригодне поклоне са жељом да млади ватерполисти са успесима наставе и у сениорској конкуренцији.
Извештава новинар РТК Саша Стаменић.
