Васкршњи хуманитарни бал

Коло српских сестара, традиционално и ове године организује – Престони Васкршњи хуманитарни бал, који ће бити одржан у хотелу „Женева лукс“ 12. априла.

У току је продаја улазница, а прикупљена средства биће прослеђена Офтамолошкој клиници у Москви за операцију наше суграђанке студенткиње ФИЛУМ-а.

Улазнице за бал и богат културно-уметнички програм продају се по цени од 1800 динара.

Могу се купити у Туристичком информативном центру на платоу бивше Робне куће, у просторијама Кола српских сестара као и у хотелу „Женева лукс“, пред почетак бала.

Прогамом је планирана аукцијска продаја уметничких слика и других радова, као и прикупљање донација.

Прикупљена средства биће прослеђена директно Офтамолошкој клиници у Москви за операцију наше суграђанке студенткиње ФИЛУМ-а.

Васкршњи бал биће организован 12. априла у хотелу „Женева лукс“ са почетком у 19 сати.

Такође, ове године Коло српских сестара установило је признање под називом „Благодарје“ коју ће добијати пријатељи удружења као израз захвалности за људе који дају трајни допринос угледу и развоју овог удружења.

Извештава новинарка РТК Ксенија Ђерковић.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *