Непосредна настава у свим школама и наредне недеље

Тим за школе донео је одлуку да од понедељка, 28. фебруара, у свим основним и средњим школама у Србији ученици похађају непосредну наставу, саопштило је ресорно министарство.

Према подацима Института за јавно здравље Србије „Др Милан Јовановић Батут“, од 18. до 23. фебруара, међу децом школског узраста од 6 до 18 година било је 1.348 оболелих.

У саопштењу се наводи да ће Тим за школе наставити да прати ситуацију и доноси одлуке на недељном нивоу.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *