Поразом у Суботици одбојкаши Радничког окончали такмичење
Одбојкаши Радничког су у другој утакмици четвртфинала плеј офа Суперлиге претрпели пораз од домаћина, екипе Спартака из Суботице резултатом 3:0 и тако се опростили од даљег такмичења.





