Фудбалери Радничког поражени од Трајала

Фудбалери Радничког, у мечу 29. кола Прве лиге, изгубили су данас у Крушевцу од екипе Трајала резултатом 2:0.

Упркос поразу Раднички је остао на четвртој позицији на табели.

Екипа Трајала је головима у завршници утакмице дошла до победе против крагујевачког Радничког. Домаћи тим је повео у 74. минуту меча када је Килибарда поготком крунисао добар контранапад Крушевљана.

Покушали су играчи Радничког да дођу до изједначења, али је у самој завршници утакмице, тачније у 92. минуту, Васић истрчао пред гол Крагујевчана и поставио коначан резултат Трајал-Раднички 2:0.

Крагујевчани су још раније обезбедили пласман у плеј-оф у којем ће се осам најбољих екипа борити за пласман у Супер лигу.

У последњем колу лигашког дела првенства, Раднички ће у недељу играти на стадиону „Чика Дача“ са екипом Телеотика.

Снимак утакмице емитоваћемо сутра од 15 часова.