Због хаварије на магистралном водоводу у улици Светолика Младеновића, без воде су потрошачи у насељима: Аеродром, Денино брдо, Виногради, Поскурице и делу Шумарица.
Екипе ЈКП “ Водовод и канализација“ раде на отклањању квара.
Нормализација водоснабдевања очекује се око 18 часова.