Најубедљивија победа фудбалера Радничког

Фудбалери Радничког остварили су најубедљивију победу у сезони. У мечу 19. кола Прве лиге Србије, крагујевачки тим је као гост савладао последњепласирану екипу Новог Пазара резултатом 5:0.

Раднички је оправдао улогу фаворита и декласирао екипу Новог Пазара.

Чак четири поготка Крагујевчани су постигли након прекида.

Раднички је повео у 36. минуту поготком Петровића који је после корнера скренуо лопту у мрежу домаћина.

У другом полувремену виђена су још четири поготка.

Најпре су Милан Илић и Здравковић били стрелци главом после удараца из угла, да би затим Ковачевић директно из корнера постигао четврти гол за крагујевачки тим.

Једини погодак из игре постигнут је у 89. минуту када је Лукић завршио добру акцију Крагујевчана за коначних 5:0 за Раднички.

Екипа Новог Пазара, која једина нема ниједну победу у првенству, остала је на дну табеле са само седам освојених бодова.

Раднички је остао на седмом месту на табели са бодом више од Бежаније из Београда са којом ће играти наредног викенда на стадиону Чика Дача.