Раднички 1923 савладао екипу Бечеја

Фудбалери Радничког, у 28. колу Прве лиге Србије, победили су данас на стадиону Чика Дача екипу Бечеја резултатом 2:0.

Крагујевачки клуб је овим тријумфом заузео четврто место и осигурао играње у плеј-офу за пласман у Супер лигу.

Раднички и Бечеј пружили су слабу фудбалску представу на стадиону у Крагујевцу.

Раднички је своје шансе искористио и заслужено дошао до победе. Крагујевчани су повели у 39. минуту када је Максимовић поготком крунисао акцију домаћина и на тај начин наставио своју голгетерску серију.

Коначан резултат поставио је у 57. минуту Здравковић који се после корнера најбоље снашао пред голом Бечеја. Раднички је освим тријумфом заузео четврту позицији и обезбедио играње у плеј-офу.

Раднички је други пут ове сезоне савладао екипу Бечеја која је није искористила своје прилике за гол.

Бечеј је остао је у доњем делу табеле и очекује га борба за опстанак у Првој лиги.

Раднички ће у среду играти са Трајалом у Крушевцу, док ће у последњем колу дочекати екипу Телеоптика.