Раднички дочекује Соларис у борби за прво место

Ватерполисти Радничког, у најважнијој утакмици за пласман у Прву регионалну лигу, дочекују главног ривала, водећи Соларис из Шибеника.

Утакмица ће бити одиграна у недељу, 24. фебруара, са почетком од 19 сати и 30 минута, на затвореном базену Спортског центра „Парк“ у Крагујевцу.

Три кола пре краја доигравања за пласман у Прву регионалну лигу, ватерполисти Радничког су други на табели. Крагујевчани заостају само два бода за екипом Солариса и евентуалним тријумфом пред својим навијачима заузели би прво место.

После испуштене победе над „Приморјем“, Крагујевчани ће се потрудити да исправе грешке у игри и надокнаде пропуштено.

Као припрема за меч са Соларисом послужио је суперлигашки окршај са Ваљевом у којем су славили резултатом 14:9.

Утакмица ће бити одиграна у недељу, 24. фебруара, са почетком у 19 сати и 30 минута, на базену Спортског центра „Парк“.

Улаз за гледаоце је бесплатан уз улазнице које ће бити дељене на пулту крагујевачког базена.

Извештава новинарка РТК Ксенија Ђерковић.