Радничком бод на Чика Дачи

Фудбалери Радничког, у 12. колу Прве лиге Србије, играли су данас на стадиону Чика Дача нерешено са екипом ТСЦ-а из Бачке Тополе 2:2.

Крагујевчани су губили са 2:0, али су успели да дођу до бода у овом мечу.

Фудбалери Радничког и ТСЦ-а нису приказали допадљиву игру на стадиону у Крагујевцу.

Виђен је меч са мало прилика, али са четири поготка.

Гости су боље почели утакмицу и повели већ у 4. минуту ефектним поготком Бранковића са око 30 метара.

Само три минута касније било је 2:0 за екипу из Бачке Тополе.

После добре акције, пред голом Радничког најбоље се снашао Милисављевић који је главом лопту спровео у гол домаћина.

Дуго је требало Крагујевчанима да се опораве од шока и дођу до своје игре.

Томе је највише допринео погодак Здравковића у 33. минуту.

Раднички је добро почео друго полувреме и брзо успео да дође до изједначења.

Стрелац је у 56. минуту поново био Здравковић који је искористио добар центаршут Вујасина.

До краја утакмице готово да није било прилика на обе стране, па је остало Раднички – ТСЦ 2:2.

Искусна екипа ТСЦ-а, коју многи виде као конкурента за највиши пласман, није много показала у овом мечу, па је упркос вођству са 2:0 забележила шести реми у првенству.

Наредну утакмицу Раднички ће одиграти већ у среду када ће у заосталом мечу првенства дочекати екипу Металца из Горњег Милановца.