14 новозаражних у Крагујевцу

Од 189  урађених узорака у „Ватреном оку“ у Београду и   57 у лабораторији „Крагуј“ Института за јавно здравље Крагујевац до 15 сати, у Шумадији је још 17 особа позитивно на коронавирус.

Међу новозараженима је14 особа из Крагујевца, 2 из Тополе, и 1 из Велике Плане.

Од почетка епидемије до данас у Шумадијском округу укупно је 2.288 особа позитивно на вирус Корона.

У Крагујевцу 1.780,  Аранђеловцу 162, Тополи 81, Рачи 52, Баточини 73,  Лапову 15 и Книћу 125 особа.

У кућној изолацији у Шумадијском округу је 719 особа, од којих је 545 у Крагујевцу.

У крагујевачком Клиничком центру, хоспитализовано је 67 пацијената, док је 9 особа на респиратору.

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *