Генерални директор „Србијагаса“ Душан Бајатовић изјавио је да ће ове године морати у Србији да дође до једног, а вероватно и два поскупљења гаса и да ни са овогодишњим поскупљењем неће бити достигнута „пуна цена“.
Гас неће поскупети пре 1. маја и то поскупљење неће бити веће од 10 одсто.