Велико интересовање за превентивне прегледе у крагујевачком Дому здравља

Бесплатни превентивни прегледи организовани су и у крагујевачком Дому здравља у згради АТД-а где су грађани имали прилику да провере неке од параметара свог здравственог стања.

Дом здравља Крагујевац током целе године организује бесплатне превентивне прегледе како у градском тако и на сеоском подручју.

Акцији која је данас организована у целој Србији придружило се и медицинско особље ове здравствене установе.

За одрасле су прегледи организовани у згради АТД-а а за децу у Дечјем диспанзеру. 

Рано откривање болести и рана дијагностика подразумевају брже, ефикасније и успешније лечење без компликација и инвалидитета.

Извештава новинар РТК Иван Ганић.

*Преузимање текста или дела текста дозвољено је само уз навођење извора. Фотографије, аудио и видео материјал, као и њихови делови (скриншот и сл.), уколико није другачије означено, су власништво ПД Радио телевизија Крагујевац доо и њихово преузимање је могуће само уз сагласност аутора.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *