Конкурс за упис на кратки програм студија на Правном факултету

Кратки програм студија о правној заштити података и приступу информацијама на Правном факултету у Крагујевцу завршиле су три генерације.

Конкурс за пријем нове отворен је до 1. септембра.

Кратки програм студија о правној заштити података и приступу информацијама на Правном факултету у Крагујевцу има за циљ подизање нивоа стручности кадрова у областима заштите података о личности и приступа информацијама од јавног значаја, како би се систематски и детаљно упознали са правима које грађани имају.

То би требало да допринесе ефикасности и квалитету рада управе, али и већој сигурности личних података.

Правни факултет Универзитета у Крагујевцу расписао је конкурс за упис на кратки програм студија “Правна заштита података и приступ информацијама “ у 2024/25 години.

У току је пријављивање за упис и трајаће до 1. септембра ове године. Детаљне информације о програму могу се добити путем мејла.

Извештава новинарка РТК Зорица Савић Ранковић.

*Преузимање текста или дела текста дозвољено је само уз навођење извора. Фотографије, аудио и видео материјал, као и њихови делови (скриншот и сл.), уколико није другачије означено, су власништво ПД Радио телевизија Крагујевац доо и њихово преузимање је могуће само уз сагласност аутора.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *