Компанија Фијат Крајслер Аутомобили Србија данас је наставила производњу, после зимског одмора који је трајао од друге половине новембра.
У понедељак и уторак је организована пробна производња, а фабрика је званично са радом почела данас.
Производња је стала у другој половини новембра прошле године, због како је објашњено, усклађивања производног процеса са захтевима тржишта.
У Самосталном синдикату фабрике наводе да та синдикална организација и запослени у компанији у Крагујевцу у наредном периоду очекују нови модел и већу производњу.
