Град Крагујевац и Канцеларија за младе и ове године организују програм „Лето у граду за децу и младе“, који се успешно реализује од 2016. године а са циљем да деци и младима омогући да летњи распуст проведу квалитетно, активно, креативно и садржајно – управо у свом граду.
У оквиру програма учеснике очекује велики број бесплатних активности, међу којима су спортски садржаји, креативне радионице, едукативни програми, посете музејима, као и бројне друге активности прилагођене различитим узрастима и интересовањима.
Пријаве за учешће отворене су од 22. до 29. јуна, а за поједине активности, због ограниченог броја учесника, до попуњавања слободних места.
Линк за пријаву: https://docs.google.com/forms/d/1oO4VPUupxnTTIXYGDRnePIyolqTteEl9KmMPzO7UkaM/preview
