Раднички 1964 дочекује екипу Куршумлије

У среду, 27. марта, рукометаши Радничког 1964 ће, у својој хали, дочекати екипу Куршумлије, коју су у првом делу првенства савладали резултатом 31-28.

Руководство клуба сматра да би требало искористити утакмицу за јачање самопоуздања тима и истицање заслуженог лидерства на табели, поготово после првог пораза у досадашњем делу такмичења од екипе Дубочице.

Почетак утакмице је заказан за 20 часова.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *