Одбојкаши Радничког припремају се за предстојећу такмичарску сезону и наступ у три такмичења.
Раднички је у своје редове вратио неколико искусних играча и формирао квалитетан тим који ће, после неколико година, играти у европском ЦЕВ Купу.
Одбојкаше Радничког наредне сезоне очекује борба на три фронта. Због тога је био императив да се састави тим који може да поднесе терет одигравања великог броја утакмица и конкурише за највиши пласман у домаћим такмичењима.
Поред довођења тројице перспективних одбојкаша, редове Радничког појачали су бивши играчи.
Из Војводине је стигао коректор Александар Благојевић, техничар Никола Петровић вратио се из Партизана, а у екипи је и повратник из Румуније, блокер Никола Гоић.
Одбојкаши завршавају најтежи, физички део припрема. Током септембра екипа ће се уигравати кроз наступе на турнирима и пријатељске утакмице.
Са екипом тренутно није први тренер Алекса Брђовић који је у стручном штабу репрезентације на Светском првенству.
Тренинге воде његови помоћници Немања Опачић и Дејан Матић.
Такмичарска сезона почеће у октобру мечевима Купа Србије, а затим ће стартовати Супер лига.
Након почетка домаћег првенства Раднички очекује наступ у ЦЕВ Купу.
Извештава новинар РТК Саша Стаменић.
