Атлетичари Радничког нижу успехе

Атлетичари Радничког су протеклог викенда остварили низ запажених резултата на Отвореном Првенству Београда у категоријама сениора, јуниора и млађих јуниора, као и у категорији пионира недељу дана раније у београдској Атлетској дворани.

Немања Димовић је освојио сребрну медаљу у скоку у даљ, старијем  јуниору Огњену Поповићу припала је бронзана медаља у спринту на 60 метара, док је Магдалена Стевановић заузела четврто место у скоку у даљ у конкуренцији старијих јуниорки.

Пионирке Маша Божовић и Маша Маринковић освојиле су пето и осмо место.

Сениорка Милица Гајовић  се пласирала у финале на 400 метара и заузела осмо место.

Лазар Анић је победио на престижном атлетском митингу у Хјустону и тиме учврстио своју позицију на Европским  листама.

Тренутно се налази на шестом месту, после само једног наступа у зимској сезони.

Његов циљ за зимску сезону је наступ на Првенству Европе у Истанбулу у марту ове године.

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.