Поводом избора Ане Брнабић за председницу Народне скупштине градоначелник Крагујевца, Никола Дашић упутио је честитке.
„Са великом радошћу и поносом честитам Ани Брнабић избор за председницу Народне скупштине Републике Србије.
Уверен сам да ће Ана Брнабић и на новој дужности наставити да нас инспирише својом посвећеношћу, енергијом и ентузијазмом.
Њена лидерска способност и доследност у борби за бољу будућност Србије, гарантују да ће наша земља наставити да напредује.
Желим пуно среће и успеха у раду!
Србија не сме да стане!“
