Дашић: Ана Брнабић ће наставити да нас инспирише посвећеношћу и ентузијазмом

Поводом избора Ане Брнабић за председницу Народне скупштине градоначелник Крагујевца, Никола Дашић упутио је честитке.

„Са великом радошћу и поносом честитам Ани Брнабић избор за председницу Народне скупштине Републике Србије.

Уверен сам да ће Ана Брнабић и на новој дужности наставити да нас инспирише својом посвећеношћу, енергијом и ентузијазмом.

Њена лидерска способност и доследност у борби за бољу будућност Србије, гарантују да ће наша земља наставити да напредује.

Желим пуно среће и успеха у раду!

Србија не сме да стане!“

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *