Фудбалери Радничког изгубили су од новосадске Војводине на затварању јесењег дела сезоне у Моцарт Бет Суперлиги Србије 2:1 (0:0).
Упркос поразу у 19. колу, изабраници Дејана Јоксимовића презимиће на осмом месту које на крају регуларног дела сезоне гарантује пласман у плеј оф и борбу за Европу.
После неколико пропуштених прилика Крагујевчана у првом полувремену, утакмица на „Карађорђу“ решена је почетком другог полувремена, када су Новосађани у врло кратком временском интервалу постигли два поготка, што се испоставило као недостижан заостатак за Шумадинце, који су голом Милоша Видовића успели само да ублаже пораз.
Осмо место и 25 освојених бодова после 19. одиграних кола у јесењем делу шампионата плод је одличне игре фудбалера, али и сарадње чланова стручног штаба крагујевачког суперлигаша.
Првенство Србије у фудбалу биће настављено у фебруару наредне године. Раднички ће у 20. колу угостити Вождовац на „Чика Дачи“.
Извештава новинар РТК Дарко Милошевић.
