Фудбалери Радничког опет поражени

Фудбалери Радничког наставили су серију лоших резултата у Супер лиги.

У мечу 18. кола првенства, крагујевачки клуб је данас на стадиону „Чика Дача“ поражен од екипе Напретка из Крушевца резултатом 2:1.

Са само једним освојеним бодом у последњих осам утакмица, Раднички је остао на претпоследњем месту на табели.

Фудбалери Радничког пружили су још једну лошу партију и претрпели седми пораз у последњих осам утакмица у првенству.

Домаћин је добро почео меч и повео већ у 2. минуту када је штопер Напретка Мршић скренуо лопту у свој гол.

Десетак минута касније Крагујевчани су могли да повећају предност када се у доброј позицији нашао Мирић, али је голман Напретка Васиљевић добро интервенисао.

У наставку утакмице Раднички је препустио иницијативу гостима који су стигли до изједначења у 28. минуту аутоголом Лакићевића.

Друго полувреме донело је сличну слику на терену. Напредак је имао више лопту у свом поседу и стварао прилике.

Крушевљани су до потпуног преокрета дошли у 64. минуту када је, после прецизне акције Марјановић, постигао други гол за госте.

Екипа Напретка је до краја меча чувала предност и чак имала прилике да дође до убедљивије победе, али је остало 2:1 за госте.

Раднички је игром још једном разочарао своје присталице.

У последњих осам мечева крагујевачки тим је освојио само бод и остао на претпоследњем месту на табели.

У наредном 19. колу првенства Раднички ће наредног викенда играти у Сурдулици са екипом Радника која је у првом делу сезоне славила у Крагујевцу минималним резултатом.

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.