Сајам венчања, десети по реду, одржан je на Шумадија сајму.
Реч je о догађају посвећеном свему што је потребно за планирање и организацију венчања.
Посетиоци су, на једном месту, могли да се упознају са најновијим колекцијама производима, актуелним трендовима и комплетном понудом услуга за организацију венчања.
Сајам венчања отворен је до недеље.
На Сајму венчања представили су се бројни излагачи из света услужних делатности и производа потребних за венчања, од салона венчаница и свечаних одела, преко златара, фотографа и декоратера, до ресторана.
Посетиоци су имали прилику да на једном месту добију идеје, савете и конкретне понуде за организацију најважнијег дана у животу.
Излагачи су припремили и сајамске попусте.
Град Крагујевац увек подржава манифестације које промовишу породичне вредности.
Сајам венчања још једном је потврдио да је незаобилазно место за све који планирају овако значајан догађај.
Сајам је показао да интересовање не јењава и да венчања, упркос трендовима и променама, остају важан и посебан догађај.
Извештава новинар РТК Невена Димитријевић.
