У Универзитетској галерији Крагујевац у среду, 21. фебруара, биће отворена изложба „Биље и камење – H2O“ ауторке Мирјане Никетић, дописног члана САНУ.
На изложби аутор први пут представља своје снимке из домена дискретне пејзажне фотографије. Изложба је, пре гостовања у Крагујевцу, гостовала у Огранку САНУ у Нишу.
На отвaрању изложбе говориће академик Милош Ђуран, управник Центра, господин Славко Спасић, виши кустос, директор Природњачког музеја у Београду и аутор.
