Изложба „Биље и камење – H2O“ у Универзитетској галерији

У Универзитетској галерији Крагујевац у среду, 21. фебруара, биће отворена изложба „Биље и камење – H2O“ ауторке Мирјане Никетић, дописног члана САНУ.

На изложби аутор први пут представља своје снимке из домена дискретне пејзажне фотографије. Изложба је, пре гостовања у Крагујевцу, гостовала у Огранку САНУ у Нишу.

На отвaрању изложбе говориће академик Милош Ђуран, управник Центра, господин Славко Спасић, виши кустос, директор Природњачког музеја у Београду и аутор.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *