Вицешампионке Србије, рукометашице Радничког у нову сезону улазе у подмлађеном саставу.
Након одласка пар искусних играчица, отворио се простор за млађе, које ће својим талентом и енергијом донети нову димензију.
Прво појачање је Јелена Кнежевић.
Реч је о играчици коју одликује одличан шут, као и квалитетна игра у фази одбране, а покрива позицију левог бека.
Јелена Кнежевић је са Радничким склопила једногодишњи уговор.
