Омладински клуб организује „Језички кафе“, који ће бити одржан у четвртак, 25. јуна, од 19 часова у простору „Кутија шибица“ Студентског културног центра у Крагујевцу.
Реч је о неформалном програму који учесницима пружа прилику да вежбају стране језике кроз разговор, игре и интерактивне активности.
Циљ догађаја је подстицање комуникације и развијање језичких вештина у опуштеној атмосфери, као и подстицање међусобног упознавања и размене искустава учесника различитих интересовања.
Активности ће водити полиглоти и ентузијасти који ће припремити тематске разговоре и језичке изазове.
