„Језички кафе“ у СКЦ-у

Омладински клуб организује „Језички кафе“, који ће бити одржан у четвртак, 25. јуна, од 19 часова у простору „Кутија шибица“ Студентског културног центра у Крагујевцу.

Реч је о неформалном програму који учесницима пружа прилику да вежбају стране језике кроз разговор, игре и интерактивне активности.

Циљ догађаја је подстицање комуникације и развијање језичких вештина у опуштеној атмосфери, као и подстицање међусобног упознавања и размене искустава учесника различитих интересовања.

Активности ће водити полиглоти и ентузијасти који ће припремити тематске разговоре и језичке изазове.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *