Чланови Карате клуба „Јуниор“ наступили су протеклог викенда у Београду на Трофеју Звездаре.
У конкуренцији од преко 400 такмичара достојно су репрезентовали град Крагујевац и показали одличну форму пред квалификације за Државно првенство и Трофеј Србије Златни појас Чачка.
Крагујевчани су освојили 9 медаља, 5 сребрених и 4 бронзане.
По речима тренера Марка Смоловића посебно треба похвалити женску екипу у саставу Карличић Софија, Јанићијевић Николина, Смоловић Адријана и Турањанин Теа који су у борбама освојили сребро, а што се тиче појединаца издвојили су се Лазић Алекса освојивши сребро као и Јанићијевић Николина и Милојевић Коста који су освојили бронзане мeдаље.

