Масовни убица ухапшен у Вињишту

Потрага за У. Б. који је синоћ у околини Младеновца убио осам особа и ранио 14 завршена је јутрос у селу Вињиште надомак Крагујевца.

Убица се крио на фарми код рођака где је лишен слободе.

Приликом хапшења пронађена је велика количина нелегалног оружја и муниције.

Након крвавог пира у околини Младеновца У. Б. је под претњом оружјем отео такси возило и дошао у село Вињиште код Крагујевца.

Убица се крио на великом имању свог ујака, на којем се налази и фарма пилића, где је лишен слободе.

Акција је завршена око 8 часова и 20 минута и за то време био је блокиран саобраћај на улазу у Вињиште.

Мештани са којима смо разговарали кажу да не познају убицу, али да знају његове рођаке који се баве пољопривредом.

Осим У.Б. приведени су и његови рођаци, ујак и деда, јер је на имању пронађена велика количина нелегалног оружја и муниције.

У кући су пронађени калашњиков, муниција за пушку и пиштољ и четири ручне бомбе које је преузео тим за неексплодирана убојна средства крагујевачког Сектора за ванредне ситуације.

У потрази за нападачем током ноћи учестовало је око 600 припадника полиције.

Извештава новинар РТК Саша Стаменић.

*Преузимање текста или дела текста дозвољено је само уз навођење извора. Фотографије, аудио и видео материјал, као и њихови делови (скриншот и сл.), уколико није другачије означено, су власништво ПД Радио телевизија Крагујевац доо и њихово преузимање је могуће само уз сагласност аутора.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *