Међународни меморијални турнир у ватерполу „Ненад Нена Манојловић“

На затвореном базену у Крагујевцу од 26. до 29. јула биће одржан Међународни меморијални турнир „Ненад Нена Манојловић“ у организацији крагујевачког ватерполо клуба Раднички.

На турниру ће се ове године такмичити екипе из Италије, Словачке и Србије.

Осам година заредом Ветерполо клуб Раднички организује Меморијални турнир у знак сећања на нашег прослављеног ватерполисту и тренера Ненада Манојловића који је преминуо 2014. године.

Манојловић је био селектор репрезентације Југославије и Србије и Црне Горе  и оставио неизбрисив траг у домаћем ватерполу.

У његову част сваке године у Крагујевцу се окупљају таленотвани дечаци из Србије и других држава Европе.

У првом делу турнира играће се кроз групну фазу у којој ће се сви тимови по једном међусобно састати, након чега ће последњег дана играти мечеви за медаље.

Поред такмичења турнир је прилика да учесници стекну нова пријатељства и упознају се са знаменитостима наше земље.

Меморијални турнир „Ненад Нена Манојловић“ трајаће до суботе 29. јула на затвореним базенима у Крагујевцу.  

Извештава новинар РТК Иван Ганић.

*Преузимање текста или дела текста дозвољено је само уз навођење извора. Фотографије, аудио и видео материјал, као и њихови делови (скриншот и сл.), уколико није другачије означено, су власништво ПД Радио телевизија Крагујевац доо и њихово преузимање је могуће само уз сагласност аутора.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *