МЗ Филип Кљајић добила ново дечје игралиште

У Месној заједници Филип Кљајић урађено је 28. дечје игралиште и обновљена је подлога на кошаркашком терену.

Већину средстава обезбедили су донатори који су препознали рад локалне самоуправе на спортској инфрастуктури на отвореном у претходном периоду.

На великом простору у Бресници, надомак Основе школе „Ђура Јакшићˮ, на теренима већ су биле постављене неке од справа у претходном периоду.

Уследила је израда потпуно новог и обнова постојећег дела спортске инфраструктуре на отвореном.

Терени у Месној заједници Филип Кљајић добили су нови изглед, а користиће их мештани овог и ширег дела града, као и школарци Основе школе „Ђура Јакшићˮ.

Извештава новинар РТК Наташа Радивојевић.

*Преузимање текста или дела текста дозвољено је само уз навођење извора. Фотографије, аудио и видео материјал, као и њихови делови (скриншот и сл.), уколико није другачије означено, су власништво ПД Радио телевизија Крагујевац доо и њихово преузимање је могуће само уз сагласност аутора.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *